Vitamin alırken yanlışlıkla nikah yüzüğünü yutan kadın

poem

New member
Atlantalı bir kadın tatilde günlük vitaminlerini alırken yanlışlıkla pırlanta alyansını yuttu.

39 yaşındaki Dannah McMichael ve kocası Randy McMichael, Tayland'ın Phuket kentinde tatildeyken düşünülemez bir şey oldu.

SWNS'e “Akşam yemeği ve içki içmek için dışarı çıktık ve döndüğümde duş almak istedim” dedi.

NİŞAN YÜZÜĞÜNÜ UYKUSUNDA YUTAN KADIN: 'NASIL? BİLMİYORUM AMA YAPTIM!'

Seyahat blog yazarı, uzun bir seyahat gününün ardından “jet-lag'in ötesinde” olduğunu ve duş almaya hazırlanırken evlilik yüzüğünü çıkardığını ve yanlışlıkla onu bir avuç dolusu vitaminle yuttuğunu söyledi.

Dannah McMichael (burada resimde), evlilik yüzüğünü kazara yuttuğunda şiddetli jet-lag yaşadığını söyledi. (SWNS)

“Bakmadan her şeyi ağzıma attım ve suyla yıkadım” dedi.

TEXAS'LI KADIN YANLIŞLIKLA KISMİ DİŞ DİŞLERİNİ YUTTU, İŞTE BİR SAĞLIK EKİBİ GÜNÜ NASIL KURTARDI

McMichael, Haberler Digital'e hemen boğulmaya başladığını ancak boğazına takılan şeyin magnezyum hapları olduğunu düşündüğünü söyledi.

“Haplardan boğulmaya başladığımda ve yüzüğümün eksik olduğunu fark ettiğimde bir şeylerin ters gittiğini anladım” dedi.

Nikah yüzüğü ile röntgen

Röntgen görüntüleri McMichael'ın vücudundaki elmas evlilik yüzüğünü gösteriyor. (SWNS)

Çift, otel odasında kayıp yüzüğü aradıktan sonra McMichael'ın onu yutma ihtimali hakkında şaka yaptı.

ADAM ÇORBA TAŞIYORKEN DİŞLERİNİ YUTTU, ACİL AMELİYATA GİRDİ

İki gün süren aramanın ardından ikili, röntgen taraması yaptırmak için yerel bir kliniğe gitti.

McMichael, nikah yüzüğünü röntgen cihazında gördükten sonra “İnanamadık” dedi.

Daha fazla Sağlık makalesi için şu adresi ziyaret edin: www.Haberler/health

Kadın gülmeden duramadığını ve bunun “en komik şey” olduğunu söyledi [to] hiç başıma gelir mi?”

McMichael ailesi

Dannah McMichael ve kocası Randy McMichael tatilde fotoğraflandı. (SWNS)

McMichael, masaj terapistinin karısının parmağını “kaydırmış” olabileceğini düşündüğü için kocasının rahatladığını söyledi.

Klinikteki doktorlar McMichael'a yüzüğü doğal olarak geçeceğini söyledi ve McMichael da bunun gerçekleştiğini Haberler Digital'e doğruladı.

SAĞLIK BÜLTENİMİZE KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYIN

“Pazar günü yuttum ve çarşamba ya da perşembe günü geçtim” dedi ve ekledi, “Hiç acı yok.”

McMichael, dışarı çıktığında rahatladığını çünkü tuvalete atmaktan endişe ettiğini söyledi.

Röntgen ve kadın

Burada resimde görülen Dannah McMichael, kocasıyla tatildeyken yanlışlıkla evlilik yüzüğünü yuttu. (SWNS)

Seyahat maceralarını düzenli olarak sosyal medyada paylaşan McMichael, olaydan sonra röntgen filminin ve yüzüğünün dezenfektanla ıslandığını gösteren bir video yayınlayarak şaka yaptı.

FOX HABER UYGULAMASINA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN

Gönderiye “Yüzüğümü geri aldım. Durun, onu hiç kaybetmedim. Her zaman yanımdaydı” başlığını attı.

Brittany Kasko, Haberler Digital'de yaşam tarzı yapım asistanıdır.